Location : Home > D > DF80D-50P-0.5SD(52)
DF80D-50P-0.5SD(52)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV07DZ-15-5HD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 5C 5#16 PIN J/N RECP
AFD58-8-98SN-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DL66R10-02SN-6116-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
132255-11 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Board Edge, End Launch Solder
DCMAMT62SNM-F225 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 62 F CRIMP T HD G50 NM SS
GTC06F24-12P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 2#4 3#12 PIN PLUG
FA1-NHRJ-C04-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
0836199003 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9, 9 Position D-Type, Micro-D - Stacked Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
0029110103 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Ivory 0.098" (2.50mm)
1521460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OSTOQ211550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OSTOQ211550 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ211550 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ211550 On Shore Technology Inc. 147030 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0395072014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories END PLATE 1.5MM ZDKS ZDKB WM BG
1688300000 Electronics 26451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1688300000 Semiconductor 21223 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1688300000 STOCK 42900 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0009626064 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0397270006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
350989-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
350989-4 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF36C-15P-0.4SD(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PLUG 0.4MM 15POS
3-641199-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 5POS 24AWG .100 WHITE