Location : Home > D > DF7-10EP-3.96C
DF7-10EP-3.96C
Share on FacebookShare on Facebook
DF7-10EP-3.96C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF7-10EP-3.96C CONN PLUG HOUSNG 10POS 3.96MM CR 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF7-10EP-3.96C ROSH 6878 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
DF7-10EP-3.96C ROSH 11878 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DF7-10EP-3.96C IN STOCK 38556 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
DF7-10EP-3.96C CONN PLUG HOUSNG 10POS 3.96MM CR 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF7-10EP-3.96C CONN PLUG HOUSNG 10POS 3.96MM CR 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0428789034 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P4C VERT UNSHLD
0428786266 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C VERT UNSHLD
217-1080-007 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories PV 74 14 W J/N