Location : Home > D > DF63W-3EP-3.96C
DF63W-3EP-3.96C
Share on FacebookShare on Facebook
DF63W-3EP-3.96C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF63W-3EP-3.96C CONN PLUG 3.96MM 3POS 277590 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF63W-3EP-3.96C CONN PLUG 3.96MM 3POS 157710 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-040-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-040-10-005101 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-040-10-005101 Preci-Dip 147860 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL DOUBLE Unitronix Electronics Limited
803-87-040-10-005101 Preci-Dip 287710 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL DOUBLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com