Location : Home > D > DF63W-2S-3.96C
DF63W-2S-3.96C
Share on FacebookShare on Facebook
DF63W-2S-3.96C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF63W-2S-3.96C CONN RCPT 3.96MM 2POS 277730 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF63W-2S-3.96C CONN RCPT 3.96MM 2POS 157240 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-036-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
853-87-048-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1437426-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1437426-3 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437426-3 TE Connectivity AMP Connectors 157860 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1437426-3 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6570-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS
44-6570-16 Aries Electronics 147140 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Unitronix Electronics Limited
44-6570-16 Aries Electronics 287990 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-6570-16 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-43-118-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-43-118-41-001000 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
310-43-118-41-001000 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
325005-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38562-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38562-14-0 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38562-14-0 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325112-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0022284351 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1838543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1838543 Phoenix Contact 157230 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1838543 Phoenix Contact 299190 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0705430016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5452185 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)