Location : Home > D > DF63W-2EP-3.96C
DF63W-2EP-3.96C
Share on FacebookShare on Facebook
DF63W-2EP-3.96C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF63W-2EP-3.96C CONN PLUG 3.96MM 2POS 277830 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF63W-2EP-3.96C CONN PLUG 3.96MM 2POS 157650 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387701125 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
426-83-252-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
31-7400-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 31POS TIN
31-7400-10 Aries Electronics 147060 2016+ CONN SOCKET SIP 31POS TIN Unitronix Electronics Limited
31-7400-10 Aries Electronics 290000 2016+ CONN SOCKET SIP 31POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1437426-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
4-1437426-6 TE Connectivity AMP Connectors 156990 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
4-1437426-6 TE Connectivity AMP Connectors 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1437426-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5MM BLK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-1437426-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5MM BLK TPC Global Service Co.Ltd.
SSW-149-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
431212-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws