Location : Home > D > DF63-6S-3.96C
DF63-6S-3.96C
Share on FacebookShare on Facebook
DF63-6S-3.96C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF63-6S-3.96C CONN RECEPT 3.96MM 6POS 277470 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF63-6S-3.96C CONN RECEPT 3.96MM 6POS 157080 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0397210011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
0395354024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole