Location : Home > D > DF62W-4S-2.2C
DF62W-4S-2.2C
Share on FacebookShare on Facebook
DF62W-4S-2.2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF62W-4S-2.2C CONN RCPT HOUSING 4POS 2.2MM 157120 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK61330330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61330330J0G Amphenol FCI 157620 2016+ CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61330330J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61330330J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3100062 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-28 AWG
3100062 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3100062 Phoenix Contact 147110 2016+ THERMOELECTRIC VOLT TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3100062 Phoenix Contact 8000 2012+ THERMOELECTRIC VOLT TERM BLOCK TPC Global Service Co.Ltd.
1023780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
1023780000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1023780000 Weidmuller 146930 2016+ TERM SGL LEVEL TS35 25A WM BLUE Unitronix Electronics Limited
1023780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL TS35 25A WM BLUE EKT Electronics Co., Ltd
1023780000 Weidmuller 8000 2012+ TERM SGL LEVEL TS35 25A WM BLUE TPC Global Service Co.Ltd.
803-83-028-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-028-10-004101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-028-10-004101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com