Location : Home > D > DF60-4P-10.16DSA(26)
DF60-4P-10.16DSA(26)
Share on FacebookShare on Facebook
DF60-4P-10.16DSA(26) distributors
325233-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
8MM-11-0004-02-131191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount, Right Angle
8MM-11-0004-02-131191 Preci-Dip 147200 2016+ CONN SPRING PAD 4POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
8MM-11-0004-02-131191 Preci-Dip 297810 2016+ CONN SPRING PAD 4POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-022-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 22 POS .177 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 22 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T38413-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38413-21-0 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38413-21-0 NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1871465-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
1-1871465-2 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1871465-2 STOCK 46600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1871465-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1871465-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 2POS KEY-X BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-102972-0-12 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-102972-0-12 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-102972-0-12 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 12POS STR Unitronix Electronics Limited
4-102972-0-12 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 12POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1032710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1032710000 Weidmuller 156960 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM R/A OR Unitronix Electronics Limited
1032710000 Weidmuller 297990 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM R/A OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43640-0600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
43640-0600 Electronics 26359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
43640-0600 Molex Connector Corporation 278510 2016+ CONN PLUG 6POS 3MM SGL PANEL MNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com