Location : Home > D > DF60-2P-10.16DS(26)
DF60-2P-10.16DS(26)
Share on FacebookShare on Facebook
DF60-2P-10.16DS(26) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
15-0511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 15POS GOLD
15-0511-11 Aries Electronics 147230 2016+ CONN SOCKET SIP 15POS GOLD Unitronix Electronics Limited
15-0511-11 Aries Electronics 278990 2016+ CONN SOCKET SIP 15POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-0511-11 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
546-83-223-18-091135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 223POS GOLD
546-83-223-18-091135 Preci-Dip 147560 2016+ CONN SOCKET PGA 223POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-223-18-091135 Preci-Dip 287310 2016+ CONN SOCKET PGA 223POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-530153-1 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
4-530153-1 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4-530153-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4-530153-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SHUNT SPRING 2POS .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
4-530153-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SHUNT SPRING 2POS .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-535512-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
824-22-011-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 11 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-011-00-001000 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-011-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157640 2016+ CONN HEADER SPRING 11POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-011-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297790 2016+ CONN HEADER SPRING 11POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com