Location : Home > D > DF5A-14DP-5DSA
DF5A-14DP-5DSA
Share on FacebookShare on Facebook
DF5A-14DP-5DSA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF5A-14DP-5DSA CONN HEADER 14POS 5MM DUAL TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF5A-14DP-5DSA originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF5A-14DP-5DSA 5mm Pitch Miniature Potting Connector for Secondary Power Supply 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com