Location : Home > D > DF5A-10P-5DSA(05)
DF5A-10P-5DSA(05)
Share on FacebookShare on Facebook
DF5A-10P-5DSA(05) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF5A-10P-5DSA(05) CONN HEADER 10POS 5MM STRGHT TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DF5A-10P-5DSA(05) ROSH 8687 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DF5A-10P-5DSA(05) CONN HEADER 10POS 5MM STRGHT TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 6POS TIN
06-0501-20 Aries Electronics 157030 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Unitronix Electronics Limited
06-0501-20 Aries Electronics 278910 2016+ CONN SOCKET SIP 6POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
06-0501-20 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-535512-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
20-8724-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-8724-310C Aries Electronics 157410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-8724-310C Aries Electronics 277590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com