Location : Home > D > DF57H-4S-1.2C(08)
DF57H-4S-1.2C(08)
Share on FacebookShare on Facebook
DF57H-4S-1.2C(08) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF57H-4S-1.2C(08) CONN RCPT 1.2MM 4POS 157190 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776281-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776281-9 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1776281-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776281-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PLUG 9POS 3.5MM EKT Electronics Co., Ltd
1776281-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PLUG 9POS 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
OSTYK33518030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK33518030 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK33518030 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATB2BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 14-24 AWG
ATB2BR Amphenol PCD 147870 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ATB2BR Amphenol PCD 287870 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25-7770-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 25POS TIN
25-7770-10 Aries Electronics 157740 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS TIN Unitronix Electronics Limited
25-7770-10 Aries Electronics 278090 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25-7770-10 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFT-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CFT-8 Curtis Industries 157620 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFT-8 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFT-8 NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37138-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37138-18-0 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37138-18-0 NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1858934 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858934 PHOENIX 120 Commonwealth Components, Inc.
1858934 Phoenix Contact 157270 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1858934 Phoenix Contact 298450 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039281143 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
0039281143 IC 38630 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
87833-0420 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
87833-0420 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
87833-0420 Molex Connector Corporation 297810 2016+ CONN HEADER 4POS 2MM RT ANG GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026612050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold