Location : Home > D > DF52-16P-0.8C
DF52-16P-0.8C
Share on FacebookShare on Facebook
DF52-16P-0.8C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF52-16P-0.8C CONN PLUG 0.8MM 16POS 277550 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF52-16P-0.8C CONN PLUG 0.8MM 16POS 157030 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430700-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws