Location : Home > D > DF50A-7S-1C
DF50A-7S-1C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-155-16-093101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 155POS GOLD
510-83-155-16-093101 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-155-16-093101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN SOCKET PGA 155POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-155-16-093101 Preci-Dip 277310 2016+ CONN SOCKET PGA 155POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-072-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
126-93-428-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
126-93-428-41-001000 IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-428-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .400 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-83-009-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-009-30-001191 Preci-Dip 156950 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-009-30-001191 Preci-Dip 298910 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90325-7020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Palladium-Nickel
90325-7020 Electronics 27710 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
90325-7020 Electronics 27710 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1035940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1035940000 Weidmuller 157840 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1035940000 Weidmuller 297970 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0705510009 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin