Location : Home > D > DF50-30DP-1V(51)
DF50-30DP-1V(51)
Share on FacebookShare on Facebook
DF50-30DP-1V(51) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-43-155-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 55POS GOLD
346-43-155-41-013000 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-155-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157390 2016+ CONN SOCKET SIP 55POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-155-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278850 2016+ CONN SOCKET SIP 55POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
50-9503-30 Aries Electronics 147840 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9503-30 Aries Electronics 270200 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9503-30 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-8940201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-8940201 Harwin Inc. 147410 2016+ 2 SIL SOCKET 1.3MM TAIL Unitronix Electronics Limited
M80-8940201 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-8940201 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150232-2000-RB-WE Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1792391 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792391 N/A 8 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1792391 Phoenix Contact 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1792391 Phoenix Contact 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
969857-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
09185407323 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
09185407323 STOCK 466600 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
09185407323 harting 4000 FANTASTIC ELECTRONICS ( KONGKONG) LTD
5-1971774-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.236" (6.00mm)
5-1971774-5 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ CONN RCPT HOUSING 10POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-1971774-5 TE Connectivity AMP Connectors 278890 2016+ CONN RCPT HOUSING 10POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com