Location : Home > D > DF40C-50DP-0.4V(58)
DF40C-50DP-0.4V(58)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E32-6SF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
PT07CP-20-41S Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTVP00RF-11-19P-P2AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
10-42616-1P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
PT06CGMSS1-12-4P-027 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 4C 4#16 PIN PLUG
PT07A-10-6S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
54122-408081250LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 8POS 0.100" T/H
FCE17B25AD440 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Adapters FILT DSUB 25POS M-F ADPTR
PTY06A-16-99S Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
749889-3 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 50 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180¡ã Shielded
749889-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN 50POS AMPLMT BACKSHL STYL B Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
749889-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN 50POS AMPLMT BACKSHL STYL B Global Thunder Electronics Co.,Ltd
165X511279X Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 9POS GREY SL.LOCK