Location : Home > D > DF3Z-15P-2H(20)
DF3Z-15P-2H(20)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3Z-15P-2H(20) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3Z-15P-2H(20) CONN HEADER 15POS 2MM RT ANG TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70008073302 Industrial Controls, Meters Accessories G5 MOTOR OIL SEAL 400W