Location : Home > D > DF3Z-14P-2H(20)
DF3Z-14P-2H(20)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3Z-14P-2H(20) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3Z-14P-2H(20) originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF3Z-14P-2H(20) ROSH 8687 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DF3Z-14P-2H(20) RoHS Compliant 37795 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-114-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-114-41-007000 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
814-22-012-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-012-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-012-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-012-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 12POS DUAL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1910652 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1910652 Phoenix Contact 157620 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1910652 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
662304131822 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin
0395205121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1602470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole