Location : Home > D > DF3EA-15P-2H(51)
DF3EA-15P-2H(51)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3EA-15P-2H(51) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3EA-15P-2H(51) CONN HDR 15POS 2MM R/A GOLD 298210 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF3EA-15P-2H(51) CONN HDR 15POS 2MM R/A GOLD 147890 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-647480-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 6POS 26AWG .100 BLUE