Location : Home > D > DF3DZ-13P-2H(21)
DF3DZ-13P-2H(21)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3DZ-13P-2H(21) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3DZ-13P-2H(21) 687549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DF3DZ-13P-2H(21) ROSH 8500 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70261-1034 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-2-0200L-1000C
70261-1034 IC 59200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R3PB-FRQ-60/120-10-U IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CC-9M-QA25-Z1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules ConnectCore? Embedded Module ARM920T, SC2443 400MHz 32MB 32MB
APA600-FG256A Microsemi SoC 8000 16+ 256-LBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M2S060-1FCS325 Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 60K Logic Modules 256KB 64KB 166MHz 325-BGA (11x11)
EFM32LG980F256G-E-QFP100R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 Leopard Gecko Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (16x16)
R5F1006CDSP#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-LSSOP
MP2671DL-LF-Z Integrated Circuits (ICs) PMIC - Battery Chargers IC BATT CHRG LI-ION
MP2671DL-LF-Z 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MP2671DL-LF-Z Monolithic Power 57839 1415+ IC BATT CHRG LI-ION Unitronix Electronics Limited
MP2671DL-LF-Z Monolithic Power 87730 2015+ IC BATT CHRG LI-ION RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MP2671DL-LF-Z NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EMF8164A3PK-DV-F-D Integrated Circuits (ICs) Memory LPDDR3 SPECIAL/CUSTOM PLASTIC GR
S-93C76AFT-TB-U Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM
S-24C08DI-I8T1U5 Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM
S-24C08DI-I8T1U5 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S-24C08DI-I8T1U5 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-6210822 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Plug Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M80-6210822 Harwin Inc. 147750 2016+ CONN Unitronix Electronics Limited
M80-6210822 Harwin Inc. 298130 2016+ CONN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1445084-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
3-1445084-1 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1445084-1 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ CONN HEADER 11POS VERT T/H 15AU Unitronix Electronics Limited
3-1445084-1 TE Connectivity AMP Connectors 287730 2016+ CONN HEADER 11POS VERT T/H 15AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22-28-4298 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
22-28-4298 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
22-28-4298 Molex Connector Corporation 147510 2016+ CONN HEADER 29POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
22-28-4298 Molex Connector Corporation 298890 2016+ CONN HEADER 29POS .100 VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF3DZ-12P-2V(51) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
DF3DZ-12P-2V(51) 687549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DF3DZ-12P-2V(51) 8500 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
DF3DZ-12P-2V(51) ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF3DZ-13P-2H(51) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold