Location : Home > D > DF3DZ-12P-2H(50)
DF3DZ-12P-2H(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3DZ-12P-2H(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3DZ-12P-2H(50) CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF3DZ-12P-2H(50) originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
542MLF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 156MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)