Location : Home > D > DF3D-10P-2H(50)
DF3D-10P-2H(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF3D-10P-2H(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3D-10P-2H(50) originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF3D-10P-2H(50) CONN HEADER 10POS 2MM R/A GOLD 157730 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1439492 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CABLE 3POS