Location : Home > D > DF37CJ-50DS-0.4V(53)
DF37CJ-50DS-0.4V(53)
KJA6T19W32SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3474L14-5SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PT08CE-18-32S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
TV07RL-15-19PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
GTS020R-32-17S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
PT06A-22-41SW(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
C0909A10-05S6-202 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
97-3107A14S-9PX-426-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#16S PIN PLUG
MMCX-LP-FHSB(40) Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) MMCX Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
CSMBF174 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB Connector Plug, Female Socket Crimp
KPT01F16-26PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
DF37B-20DP-0.4V(75) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
6-2149780-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 161 Position Connector Differential Pair Array, Male Through Hole, Press-Fit
1604780 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 3POS 180 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1604780 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 3POS 180 TIN ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1604780 Weidmuller 289130 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5787855-1 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 200 Position Plug Connector Board to Board Through Hole, Right Angle Solder