Location : Home > D > DF36A-40S-0.4V(55)
DF36A-40S-0.4V(55)
Share on FacebookShare on Facebook
DF36A-40S-0.4V(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF36A-40S-0.4V(55) CONN RCPT 0.4MM 40POS AU SMD 157270 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325143-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws