Location : Home > D > DF33C-3P-3.3DSA(24)
DF33C-3P-3.3DSA(24)
Share on FacebookShare on Facebook
DF33C-3P-3.3DSA(24) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF33C-3P-3.3DSA(24) CONN HDR 3.3MM PCB VERT 3POS 146960 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1323660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 12-26 AWG
1323660000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1323660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1323660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK TS35 PA OR EKT Electronics Co., Ltd
1323660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK TS35 PA OR TPC Global Service Co.Ltd.
1775490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
1775490000 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775490000 Weidmuller 147440 2016+ TERMINAL ZDU 1.5 BLUE Unitronix Electronics Limited
1775490000 Weidmuller 288910 2016+ TERMINAL ZDU 1.5 BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431501-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1828906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1828906 Phoenix Contact 147620 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1828906 Phoenix Contact 297790 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-030-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-030-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-030-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 30 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-030-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 30 POS .177 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
813-22-030-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 30 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395300621 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
824-22-017-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-017-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157250 2016+ CONN HEADER SPRING 17POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-017-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277870 2016+ CONN HEADER SPRING 17POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
103638-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
103638-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT .100 3POS 15AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0022282136 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3221-40-0100-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
3221-40-0100-00 CNC Tech 147240 2016+ IDC BOX HEADER .050 40 POS Unitronix Electronics Limited
3221-40-0100-00 CNC Tech 298930 2016+ IDC BOX HEADER .050 40 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-1060900 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
M20-1060900 Harwin Inc. 157180 2016+ 9 WAY SIL CRIMP HOUSING Unitronix Electronics Limited
M20-1060900 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-1060900 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445086-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
1445086-6 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1445086-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1445086-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 6POS STR 15GOLD SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1754500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754500000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1754500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 7.62 180 7POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1754500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 7.62 180 7POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1754500000 Weidmuller 157310 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
160645-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated