Location : Home > D > DF33C-2S-3.3C
DF33C-2S-3.3C
Share on FacebookShare on Facebook
DF33C-2S-3.3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF33C-2S-3.3C CONN RCPT CRIMP 3.3MM 2POS 157660 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430612-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430612-09-0 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-129-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
304-13-120-41-780000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
304-13-120-41-780000 784494 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
304-13-120-41-780000 784494 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SMM-137-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0386913632 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 32 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
310-87-120-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-87-120-41-105101 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-120-41-105101 Preci-Dip 157380 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
3210-10-001-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
3210-10-001-11-00 CNC Tech 147650 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 10 POS Unitronix Electronics Limited
3210-10-001-11-00 CNC Tech 278010 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 10 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-206763-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
1-206763-1 Electronics 26340 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-206763-1 STOCK 46390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-87224-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-87224-0 Electronics 26809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-87224-0 Electronics 26809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1783054 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)