Location : Home > D > DF33-5P-3.3DSA(24)
DF33-5P-3.3DSA(24)
Share on FacebookShare on Facebook
DF33-5P-3.3DSA(24) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF33-5P-3.3DSA(24) CONN HEADER 5POS 3.3MM PCB TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF33-5P-3.3DSA(24) CONN HEADER 5POS 3.3MM PCB TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0757830340 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT IPASS R/A 68POS SMD