Location : Home > D > DF30FC-50DS-0.4V(81)
DF30FC-50DS-0.4V(81)
KPT00E8-4SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
1-1445641-0 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
MS3474W14-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
NPS-2-Y-T6-SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Panel Source, Male Pins Threaded Silver
54122-806061150LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 6POS 0.100" T/H
GTC030-20-7P-A24 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 8C 8#16 PIN RECP BOX RM
2-1478762-5 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 25 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180¡ã Shielded
901-10110 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Board Edge, End Launch Solder