Location : Home > D > DF30FB-20DP-0.4V(81)
DF30FB-20DP-0.4V(81)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA01COME14SA7PDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
DBMAT25P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
CA06COME20-19PXB44 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
KJB0T25W61PCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
TVS07RF-15-19BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 19C 19#20 SKT J/N RECP
DTS24W9-98JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SC00P-16-60P Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
MS3470W20-16PY Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DEMAY9SA197F0 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 9 Position
120529-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 64 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
046240031003800+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 31 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle