Location : Home > D > DF22R-2S-7.92C(28)
DF22R-2S-7.92C(28)
Share on FacebookShare on Facebook
DF22R-2S-7.92C(28) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF22R-2S-7.92C(28) CONN SOCKET 2POS 7.92MM BLACK 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF22R-2S-7.92C(28) 2016+ 120000 Hirose 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
DF22R-2S-7.92C(28) ROSH 8500 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38542-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38542-09-0 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38542-09-0 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-126-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-126-01-640101 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-126-01-640101 Preci-Dip 157640 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
4-1971906-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.130" (3.30mm) Through Hole Tin
4-1971906-6 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1971906-6 TE Connectivity AMP Connectors 157150 2016+ GRACE INERTIA HEADER ASSY 12POS Unitronix Electronics Limited
4-1971906-6 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ GRACE INERTIA HEADER ASSY 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395337817 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
325141-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws