Location : Home > D > DF22L-2S-7.92C(28)
DF22L-2S-7.92C(28)
Share on FacebookShare on Facebook
DF22L-2S-7.92C(28) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF22L-2S-7.92C(28) IN STOCK 36657 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
DF22L-2S-7.92C(28) CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF22L-2S-7.92C(28) CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DF22L-2S-7.92C(28) CONN SOCKET 2POS 7.92MM RED 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-148-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-148-41-007101 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-148-41-007101 Preci-Dip 288350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3049835 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3049835 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3049835 Phoenix Contact 147740 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3049835 Phoenix Contact 287550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3501-21 Aries Electronics 157340 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3501-21 Aries Electronics 277330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3501-21 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-028-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-284506-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284506-2 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-284506-2 TE Connectivity AMP Connectors 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284506-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284506-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 22POS 3.5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.