Location : Home > D > DF22C-2S-7.92C
DF22C-2S-7.92C
Share on FacebookShare on Facebook
DF22C-2S-7.92C distributors
60662-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET COMM MATE-N-LOK TIN
DJT10E21-16PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
1-643818-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS MTA-156 20AWG
DCMM25W3SKA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO-D
DCMN37SZA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
0395237508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1949840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1949840000 Weidmuller 157550 2016+ BLZP 5.08/06/90F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
2-1546977-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1546977-5 IC 56780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2232784-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins GIC 7.92MM CONN HDR ASS'Y 2POS R
1-2232784-2 TE Connectivity AMP Connectors 157880 2016+ GIC 7.92MM CONN HDR ASSY 2POS R Unitronix Electronics Limited
1-2232784-2 TE Connectivity AMP Connectors 277850 2016+ GIC 7.92MM CONN HDR ASSY 2POS R Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9021230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Wire Ferrules FERRULE 0.75MM 14 BL 1 = 500PCS
9021230000 Weidmuller 157820 2016+ FERRULE 0.75MM 14 BL 1 = 500PCS Unitronix Electronics Limited
9021230000 Weidmuller 289110 2016+ FERRULE 0.75MM 14 BL 1 = 500PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1043850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1043850000 Weidmuller 147610 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM BK Unitronix Electronics Limited
1043850000 Weidmuller 278610 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150-10-306-00-106191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-10-306-00-106191 Preci-Dip 147630 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-10-306-00-106191 Preci-Dip 277310 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com