Location : Home > D > DF22B-3S-7.92C
DF22B-3S-7.92C
Share on FacebookShare on Facebook
DF22B-3S-7.92C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF22B-3S-7.92C 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supp 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF22B-3S-7.92C 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TS17115D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS17115D00J0G Amphenol FCI 157540 2016+ 350 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS17115D00J0G IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS17115D00J0G NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATX16R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 4-20 AWG
ATX16R Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATX16R Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATX16R Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM RED TPC Global Service Co.Ltd.
803-43-074-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
68046-322LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
1792210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792210 Phoenix Contact 147640 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1792210 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-87-021-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-021-10-012101 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-021-10-012101 Preci-Dip 157740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-021-10-012101 Preci-Dip 298090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775469-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1775469-5 Electronics 25631 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1775469-5 Electronics 25631 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1775469-5 STOCK 43620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
6-147324-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
6-147324-7 TE Connectivity AMP Connectors 147390 2016+ CONN HEADER 18POS R/A .100 SMD Unitronix Electronics Limited
6-147324-7 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ CONN HEADER 18POS R/A .100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1156590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole