Location : Home > D > DF22A-2EP-7.92C
DF22A-2EP-7.92C
Share on FacebookShare on Facebook
DF22A-2EP-7.92C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF22A-2EP-7.92C 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
DF22A-2EP-7.92C 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supp 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-8900-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-8900-310C Aries Electronics 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-8900-310C Aries Electronics 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825046-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN
1825046-3 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825046-3 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1825046-3 TE Connectivity AMP Connectors 147060 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN Unitronix Electronics Limited
1825046-3 TE Connectivity AMP Connectors 288130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999-11-210-11 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Insulated 0.100" (2.54mm) Gold
999-11-210-11 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SSQ-121-03-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
ESW-106-33-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle, Elevated Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ESW-106-33-S-S IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESW-106-33-S-S Samtec Inc. 157320 2016+ CONN SOCKET .100 6POS PCB SNGL Unitronix Electronics Limited
ESW-106-33-S-S NEW 80090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-033-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 33 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-033-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-033-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-033-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 33 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-033-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 33 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
176297-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
176297-1 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
176297-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-640445-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0918139108 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.200" (5.08mm)
BAS40BRW-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
BAS40BRW-7 DIODES 40000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
BAS40BRW-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MP050-E Crystals and Oscillators Crystals 5.068MHz ¡À30ppm Crystal Series 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP050-E CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 5.0680MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP050-E CTS-Frequency Controls 89150 2015+ CRYSTAL 5.0680MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com