Location : Home > D > DF22A-1EP-7.92C
DF22A-1EP-7.92C
Share on FacebookShare on Facebook
DF22A-1EP-7.92C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF22A-1EP-7.92C 7.92 mm Contact Pitch, High-Current Connectors for Internal Power Supp 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
177915-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts POWER DBL LOCK REC CONT
CN1020A22G12S6-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
54326-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN CONTACT POSTED POWER LOCK
DAMAM15S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 15 F CRIMP G50 ZINC
DAMAM15S IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DAMAM15S NEW 87750 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DAMAM15S NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172-E25-111-031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
T38323-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38323-24-0 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38323-24-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69190-102HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69190-102HLF FCISINGAPO 15000 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
78511-407HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
78511-407HLF Amphenol FCI 147310 2016+ BERGSTRIP .100 DR STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
78511-407HLF IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEH192160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEH192160 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEH192160 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEH192160 On Shore Technology Inc. 157020 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0395277019 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0026624060 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
890-18-004-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-18-004-20-001101 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-18-004-20-001101 Preci-Dip 157640 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-18-004-20-001101 Preci-Dip 277950 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com