Location : Home > D > DF22-4S-7.92C(28)
DF22-4S-7.92C(28)
Share on FacebookShare on Facebook
DF22-4S-7.92C(28) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF22-4S-7.92C(28) CONN SOCKET 4POS 7.92MM WHITE 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF22-4S-7.92C(28) 2016+ 120000 Hirose 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-161-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
510-87-180-17-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 180POS GOLD
510-87-180-17-081101 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-180-17-081101 Preci-Dip 157090 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-180-17-081101 Preci-Dip 278250 2016+ CONN SOCKET PGA 180POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-43-147-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-1776283-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776283-1 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1776283-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1776283-1 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776283-1 TE Connectivity AMP Connectors 297730 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009482122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0470533000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
292174-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
292174-9 Electronics 26569 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
292174-9 Electronics 26569 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
43045-2202 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
43045-2202 Electronics 27549 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
43045-2202 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
10056844-120ALF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
10056844-120ALF Amphenol FCI 157230 2016+ QKE HDR SS STR DP Unitronix Electronics Limited
10056844-120ALF IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-18-014-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-18-014-20-002101 Preci-Dip 157330 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-18-014-20-002101 Preci-Dip 297870 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43020-2001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
43020-2001 Electronics 27219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
43020-2001 Original 39564 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
43020-2001 Semiconductor 20975 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
43020-2001 STOCK 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1586026-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
1586026-4 Distributor 163310 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1586026-4 IC 37820 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1586026-4 Original 37274 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1586026-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HOUSING 4POS SGL 4.2MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com