Location : Home > D > DF20G-50DP-1V(56)
DF20G-50DP-1V(56)
Share on FacebookShare on Facebook
DF20G-50DP-1V(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF20G-50DP-1V(56) N/A 998 HRS 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
DF20G-50DP-1V(56) CONN HEADER 50POS DUAL SMD GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325132-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325132-10-0 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
28-6518-101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-6518-101 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
28-6518-101 Aries Electronics 157840 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-6518-101 Aries Electronics 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6518-101 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-153-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold