Location : Home > D > DF20F-30DP-1H(50)
DF20F-30DP-1H(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF20F-30DP-1H(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF20F-30DP-1H(50) 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-020-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430305-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430305-11-0 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3244135 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 12-28 AWG
3244135 Phoenix Contact 147550 2016+ MSB 2 5-NS 35 OG Unitronix Electronics Limited
3244135 Phoenix Contact 87530 2015+ MSB 2 5-NS 35 OG RENXIM Electronics Co.,Ltd.
32-3554-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS
32-3554-18 Aries Electronics 147170 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS Unitronix Electronics Limited
32-3554-18 Aries Electronics 288350 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325245-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
5-104361-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0009501061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0009501061 . 1500 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
0009501061 MOLEX 1580 201114 Solid Technology Solutions, Inc.
0009501061 molex 31000 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
350430-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350430-4 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350430-4 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
350430-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS VERT .250 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-1971817-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1-1971817-7 TE Connectivity AMP Connectors 157190 2016+ RAST 2.5 HDR ASSY 7POS Unitronix Electronics Limited
1-1971817-7 TE Connectivity AMP Connectors 299070 2016+ RAST 2.5 HDR ASSY 7POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com