Location : Home > D > DF1E-5P-2.5DS
DF1E-5P-2.5DS
Share on FacebookShare on Facebook
DF1E-5P-2.5DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1E-5P-2.5DS CONN HEADER 5POS 2.5MM R/A TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1E-5P-2.5DS CONN HEADER 5POS 2.5MM R/A TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
437822418 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT TRIM KIT 24" X 18"