Location : Home > D > DF1E-15P-2.5DS(36)
DF1E-15P-2.5DS(36)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1E-15P-2.5DS(36) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1E-15P-2.5DS(36) CONN HDR 15POS 2.5MM R/A TIN 297690 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1E-15P-2.5DS(36) CONN HDR 15POS 2.5MM R/A TIN 157440 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1037820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Violet 10-26 AWG
1037820000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1037820000 Weidmuller 147610 2016+ CONN TERM BLK HEX RL MNT PA VIO Unitronix Electronics Limited
1037820000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK HEX RL MNT PA VIO TPC Global Service Co.Ltd.
LPPB382CFFN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
LPPB382CFFN-RC IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB382CFFN-RC NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB382CFFN-RC Sullins Connector Solutions 147660 2016+ CONN HEADER .050 76POS Unitronix Electronics Limited
2009-YWY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2009-YWY Curtis Industries 156960 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
316-83-143-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-143-41-018101 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-143-41-018101 Preci-Dip 147320 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-143-41-018101 Preci-Dip 288290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325035-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325035-19-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1778140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5-146285-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0913300020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
770335-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.145" (3.68mm)
770335-1 Semiconductor 19155 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
770335-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT W/DETENT 4POS .062 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770335-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT W/DETENT 4POS .062 TPC Global Service Co.Ltd.
1-104071-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold