Location : Home > D > DF1E-12P-2.5DS(35)
DF1E-12P-2.5DS(35)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1E-12P-2.5DS(35) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1E-12P-2.5DS(35) CONN HEADER 12POS 2.5MM R/A TIN 298270 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1E-12P-2.5DS(35) CONN HEADER 12POS 2.5MM R/A TIN 147570 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0014600095 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 9POS 2.54MM 28AWG TIN