Location : Home > D > DF1E-11P-2.5DS(36)
DF1E-11P-2.5DS(36)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1E-11P-2.5DS(36) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1E-11P-2.5DS(36) CONN HDR 11POS 2.5MM R/A TIN 288250 Hirose Electric Co Ltd 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF1E-11P-2.5DS(36) CONN HDR 11POS 2.5MM R/A TIN 146980 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
956228-2720-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956228-2720-AR-TP 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
956228-2720-AR-TP 3M 287970 2016+ CONN SOCKET 28POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956228-2720-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 28POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
956228-2720-AR-TP IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
173145-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
833-87-070-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
346-93-141-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 41POS GOLD
346-93-141-41-013000 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-141-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157780 2016+ CONN SOCKET SIP 41POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-141-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278270 2016+ CONN SOCKET SIP 41POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-141-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 41 POS PRESS FIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3045091 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 12-26 AWG