Location : Home > D > DF1BZ-2P-2.5DSA
DF1BZ-2P-2.5DSA
Share on FacebookShare on Facebook
DF1BZ-2P-2.5DSA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1BZ-2P-2.5DSA standard package with RoHS 43200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DF1BZ-2P-2.5DSA N/A 1200 HIROSE 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
DF1BZ-2P-2.5DSA CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-028-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold