Location : Home > D > DF1BZ-15P-2.5DS
DF1BZ-15P-2.5DS
Share on FacebookShare on Facebook
DF1BZ-15P-2.5DS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3471W24-61PX-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
951478-8011106-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 78POS 2MM T/H
DDMAY50PNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
10036587-001TRLF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT SAS R/A
MS27468T13B35HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
10-497695-115 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 16 PCB Pin
TNM192993-110 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 192993-0110
3-534206-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-534206-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 62POS DL .100 VERT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5451035 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5451035 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451035 Phoenix Contact 157770 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451035 Phoenix Contact 287850 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38137-07-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38137-07-0 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38137-07-0 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387522916 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
150-10-318-01-899191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
150-10-318-01-899191 Preci-Dip 147460 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
150-10-318-01-899191 Preci-Dip 278730 2016+ DIL SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1630780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1630780000 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1630780000 Weidmuller 147750 2016+ CONN TERM BLOCK 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1630780000 Weidmuller 278310 2016+ CONN TERM BLOCK 9POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
278A11-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers TERM BLOCK JUMPER
1034510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1034510000 Weidmuller 147290 2016+ CONN HEADER 8POS 3.81MM VERT OR Unitronix Electronics Limited
1034510000 Weidmuller 277710 2016+ CONN HEADER 8POS 3.81MM VERT OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CBPW-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CBPW-2 Curtis Industries 147170 2016+ CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CBPW-2 Curtis Industries 147650 2016+ CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CBPW-2 IC 39730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CBPW-2 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386307008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2-1445098-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold