Location : Home > D > DF1BD-10P-2.5DSA(05)
DF1BD-10P-2.5DSA(05)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1BD-10P-2.5DSA(05) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1BD-10P-2.5DSA(05) CONN HEADER 10POS 2.5MM STR TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09652215701 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder