Location : Home > D > DF1B-9P-2.5DS(01)
DF1B-9P-2.5DS(01)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-9P-2.5DS(01) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-9P-2.5DS(01) CONN HEADER 9POS 2.5MM R/A GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09652627813 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder