Location : Home > D > DF1B-5P-2.5DS(01)
DF1B-5P-2.5DS(01)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-5P-2.5DS(01) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-5P-2.5DS(01) CONN HEADER 5POS 2.5MM R/A GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB16W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 4-20 AWG
ATB16W Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB16W Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATB16W Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM WHITE TPC Global Service Co.Ltd.
1637120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1637120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 2POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1637120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 2POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637120000 Weidmuller 147470 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1-284041-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284041-8 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284041-8 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-284041-8 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284041-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 18PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.