Location : Home > D > DF1B-26DS-2.5RC
DF1B-26DS-2.5RC
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-26DS-2.5RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-26DS-2.5RC CONN RECEPT HOUSING 26POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1B-26DS-2.5RC 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF1B-26DS-2.5RC originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF1B-26DS-2.5RC standard package with RoHS 43440 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325308-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325308-13-0 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386907522 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
M20-7833542 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M20-7833542 Harwin Inc. 147230 2016+ 35+35 DIL VERT SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7833542 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7833542 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-6823-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
36-6823-90 Aries Electronics 147730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-6823-90 Aries Electronics 291700 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-6823-90 Aries Electronics 147810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
36-6823-90 Aries Electronics 294850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
514-87-255M16-001148 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET BGA 255POS GOLD
514-87-255M16-001148 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-87-255M16-001148 Preci-Dip 147320 2016+ CONN SOCKET BGA 255POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-87-255M16-001148 Preci-Dip 288290 2016+ CONN SOCKET BGA 255POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-228-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-228-41-018101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-228-41-018101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-822473-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 32POS TIN
1-822473-3 Semiconductor 20185 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-822473-3 STOCK 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-822473-3 40214 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1-822473-3 ORIGINAL 2500 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
999-11-220-10 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Insulated 0.200" (5.08mm) Gold