Location : Home > D > DF1B-20P-2.5DSA(01)
DF1B-20P-2.5DSA(01)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-20P-2.5DSA(01) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-20P-2.5DSA(01) CONN HEADER 20POS 2.5MM STR GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1B-20P-2.5DSA(01) ROSH 8687 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DF1B-20P-2.5DSA(01) RoHS Compliant 37715 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
DF1B-20P-2.5DSA(01) CONN HEADER 20POS 2.5MM STR GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-149-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-123-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-123-41-007101 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-123-41-007101 Preci-Dip 147810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-123-41-007101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1729330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1729330000 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1729330000 Weidmuller 146930 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1729330000 Weidmuller 298790 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825410-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS GOLD
1825410-8 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825410-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1825410-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 8P SIP SKT; 30AU/SN BECU EKT Electronics Co., Ltd
1825410-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 8P SIP SKT; 30AU/SN BECU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SSQ-108-03-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325243-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
6437288-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
B20B-PUDSS-1(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
0314081160 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
0314081160 MOLEX ELEC 2800 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
5-104656-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold