Location : Home > D > DF1B-20DEP-2.5RC
DF1B-20DEP-2.5RC
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-20DEP-2.5RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-20DEP-2.5RC CONN PLUG HOUSING 20POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1B-20DEP-2.5RC originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF1B-20DEP-2.5RC standard package with RoHS 43010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M20-7833446 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
M20-7833446 Harwin Inc. 147620 2016+ 34+34 DIL VERT SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7833446 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7833446 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395377921 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0877601016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
0877601016 87964 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0877601016 MOLEX 4500 ICSupplierinChina RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
0877601016 MOLEX 1103 NEW+ NA DIGSAN SEMICONDUCTORS CORP.
0877601016 MOLEX 1309 N/A NA BASUKI ELECTRONICS CO.,LTD.
1969442-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1969442-4 TE Connectivity AMP Connectors 147280 2016+ CONN HOUSING PLUG 4POS Unitronix Electronics Limited
1969442-4 TE Connectivity AMP Connectors 279050 2016+ CONN HOUSING PLUG 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-103414-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
917249-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)
917249-1 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
917249-1 STOCK 46020 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
917249-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
917249-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 3.81 20POS 4ROWS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395373920 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
812-22-027-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 27 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-027-30-005101 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
812-22-027-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277470 2016+ CONN SPRING 27POS SNGL .350 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-027-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-027-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 27POS SNGL .350 SMD TPC Global Service Co.Ltd.
1744036-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.200" (5.08mm)
1744036-2 TE/AMP 30000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1744036-2 TE/AMP 30000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1830511 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole